Kite novinky

Zdražení kite kurzů je nevyhnutelné :-( 

18.04.2022 Levnější kite a wing kurzy do 15.5.2022. Pak již budeme zdražovat :-(

Pokud o jakémkoliov kite kurzu nebo wing kurzu uvažuješ, přihlas se hned a ušetříš. Termín i místo můžeš vybrat klidně později. Poukaz na kurz bude mít platnost 1 rok...

Podívej se, co tě na kurzu čeká. Toto o nich říkají naší účastníci na Seznamu, tady na Googlu a tady na Facebooku...

Mrkni i na poslední videa a fotky z našich kite kurzů a wing kurzů.

Tak neváhej a vyber si kite kurz nebo wing kurz hned a ušetři!

poznámka:
Udržet ceny už opravdu nejde. Náklady na nové vybavení, rostoucí ceny nafty i na udržení skvělého týmu instruktorů, aby bylo možné držet vysokou kvalitu kurzů, se neustále zvyšují. Po pěti letech, kdy jsme nezdražili ani o korunu, to už dále nejde. Vyšší cena nám umožní posunout se zase o kus dále nejen v kvalitě a bezpečnosti, ale i v tom, kolik radosti ti naše kurzy mohou přinést. Díky za pochopení a podporu!

snowkiting kurzy 2022 

03.12.2021 Snowkiting a snowkiting kurzy 2022 jsou tady!

A jako dárek k nim dáváme vyvoněný kite. Z kurzu si tedy odneseš nejen parádní zážitky.

Pokud o snowkiting kurzu uvažuješ, přihlas se hned. Termín i místo můžeš vybrat klidně později. Poukaz na kurz bude mít platnost 1 rok. Ale pozor, máme jen omezené množství termínů.

Mrkni, co tě čeká. Toto o našich kurzech říkají účastníci na Seznamu, tady na Googlu a tady na Facebooku...

Tak neváhej a vyber si kurz hned!

poznámka:

- jen u vícedenních snowkiting kurzů. Kite voňka bude předána na kurzu.

Kiteboarding a wing-boarding kurzy v Egyptě 2021 

05.05.2021 Kiteboarding a wing-boarding kurzy v Egyptě 2021:
- kiteboarding učíme v běžném režimu začátečníky i pokročilé. Nově v Hurghadě nabízíme i wing-boarding kurzy.

Žádné obavy. Obchody, restaurace i veškeré služby jsou otevřené a bez nesmyslných restrikcí. O fungování se můžete přesvědčit na videích a fotkách tady nebo zde.

Doprava + ubytování:
- Exim Tours a Kartago Tour opět realizují zájezdy - z Prahy, Brna, Ostravy a z Bratislavy
- Polská TUI pro české a slovenké klienty nelétá.
- se zajištěním kompletních zájezdů do některého z hotelů hned vedle místa kurzu (vč. transferu do/z hotelu) nebo se zajištěnm samostatných letenek a s ubytováním v nádherných apartmánech hned vedle kite základny vám pomůžeme. V Hurghadě nečekejte přemrštěné ceny jako v jiných destinacích.

Veškeré nabízené ubytování se nachází v docházkové vzdálenosti od místa kurzu (do 2 min.). Žádné dlouhé čekání na taxíky a váš dovolenkový čas strávený denodenním dojížděním na kurz.

Kdykoliv si klidně odskočíte z kite základny na hotel nebo na apartmán za rodinkou nebo na jídlo. ...a večer klidně zapaříte s partičkou na základně. Vše je volné, levné a bez stresu.

Egypt a Covid-19
- V ČR je 2x RT-PCR měsíčně zdarma (prozatím na cca 80% odběrových míst).
- do Egypta je nutný negativní test na Covid-19. Možnosti:
1) před odletem v ČR nebo na Slovensku: možnost objednání na test on-line na určitý čas a bez front. Nechat si vystavit certifikát o negativním výsledku v AJ s razítkem (připlácí se cca 250 Kč) a musí obsahovat vodoznak nebo QR kód odkazující na www laboratoře. Potvrzení obdržíte e-mailem - vytisknout a vzít sebou. Test ne starší 72 hod. v době příletu. Po příletu ukážete test.
2) test po příletu na letišti v Hurghadě. Cena jen 30 USD (děti do 6 let nemusí). Výsledek testu obdržíte do 24 hod. Pokud máte pozitivní výsledek, zůstáváte v karanténě v místě ubytování.
- Při letu se Smartwings a ČSA je nutné pro vstup do letadla předložit negativní antigenní test ne starší 24 hod. nebo RT-PCR test ne starší než 72 hod., a to od akreditované

Další info o dopravě
- na letišti i během letu (mimo občerstvení) povinnost mít roušku nebo respirátor. V letadle obdržíte balíček s náhradní rouškou.
- buď vyplníte předem formulář „Prohlášení cestovatele“ pro vstup do Egypta nebo až po obdržení v letadle

Návrat do ČR:
Před návratem jste povinni vyplnit příjezdový formulář, předložit negatvní RT-PCR test ne starší 72 hod., následně do 5-ti dnů podstoupit 2. RT-PCR test (děti do 5 let nemusí).
Test před odletem vám udělá dle domluvy zdravotní personál přímo na základně (cena 40 USD) nebo ho provedete s cestovkou na odběrovém místě.

Určitě se nemusíte bát. Létají za námi klienti z Česka i Slovenska a jsou překvapení, jak bezproblémově tady vše funguje a jaká pohoda tady u nás panuje...

Těšíme se na vás!


Sledovat aktuální informace můžete zde.

Vždy si ověřte na www.mzv.cz.

Aktualizováno: 15.11.2021

Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-1Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-10Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-11Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-12Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-13Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-14Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-15Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-16Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-17Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-18Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-2Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-3Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-4Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-5Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-6Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-7Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-8Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-9 

KORONAVIRUS a kite kurzy a zájezdy 

17.03.2020 Koronavirus ovlivňuje i HARAKIRI kite kurzy. Co děláme pro prevenci a co můžete očekávat s ohledem na naše kite kurzy a zájezdy?

Přečtěte si tento článek, který shrnuje informace pro vás, pokud se chcete na kurz přihlásit nebo už svou přihlášku na kurz nebo na zájezd máte.

Přejeme vám v této tak neklidné době hlavně mnoho zdraví.

Aktualizováno: 15.10.2020

Kite kurz v Dobrém Ránu na ČT2 

26.07.2019 Reportáž z našeho kite kurzu v pořadu České Televize Dobré Ráno. Podívej se, jak může vypadat i tvůj záčátek s kitingem. Je to opravdu snadné...Užít si můžeš kiting i ty! Stačí se přihlásit na některý z našich letních landkiting-buggykiting kurzů nebo celoročních kiteboarding kurzů nebo zimních snowkiting kurzů.

Neváhej, bude se ti to líbit...

Získej split-board na rok zdarma 

10.10.2018 Získej split-board na rok zdarma! Pokud často jezdíš na kite dovolenou, asi už víš, že díky skládacímu split-boardu můžeš ušetřit za dopravu své kite výbavy. Už žádné příplatky za nadrozměr a nadváhu!

Split-board Nobile 2019 NHP (na výběr rozměr 134 nebo 138cm) teď můžeš od nás získat na rok zdarma jako hlavní výhru v naší soutěži. Získat split-board může ale každý... Jak? Info pod videem.Soutěž o split-board na rok zdarma (hlavní výhra)

Vyplň krátký dotazník (jen 3 otázky) a my 10.11.2018 vylosujeme jednoho z vás, který od nás získá split-board na rok zdarma i s transportním bagem.

Jak jsme ale slíbili, získat split-board může každý. Tady je více informací...

Pokud ke split-boardu potřebuješ i další vybavení, můžeš si ho vybrat tady.

Držíme palce!

Pravidla soutěže
1) do soutěže bude zařazen každý, kdo:
     - vyplní v dotazníku odpovědi na všechny 3 otázky,
     - vyplní svoje osobní údaje (jméno, příjmení, email a tel.).
2) úzávěrka soutěže: 10.11.2018, 24:00 hod., vylosování soutěže proběhne nejpozději do 15.11.2018.
3) hlavní výhrou je zapůjčení 1 ks kompletního
split-boardu Nobile 2018 NHP (vč. doplňlů, na výběr velikost 134 nebo 138cm) na 1 rok od 1.12.2018 do 30.11.2019.
4) výherce zapůjčení výhry stvrdí podpisem smlouvy o zapůjčení. Není vyžadována vratná kauce.
5) každý soutěžící může být zařazen do soutěže pouze jednou.
6) soutěžící souhlasí se zpracováním svých osobních údajů.
pozn.: osobní údaje zpracováváme za účelem organizace soutěže. Osobní údaje budou uchovány po dobu max. 2 let a budou použity ke kontaktování výherce soutěže.


Mohlo by tě zajímat:
- článek: Jak se sbalit na kite trip do letadla
- video: Split-board a blondýna

Snowkiting a snowkiting kurzy! 

12.12.2017 Snowkiting a snowkiting kurzy 2018 jsou tady!

A jako dárek k nim dáváme vyvoněný kite. Z kurzu si tedy odneseš nejen parádní zážitky.

Pokud o snowkiting kurzu uvažuješ, přihlas se hned. Termín i místo můžeš vybrat klidně později. Poukaz na kurz bude mít platnost 1 rok. Ale pozor, máme jen omezené množství termínů.

Mrkni, co tě čeká. Toto o našich kurzech říkají účastníci na Seznamu, tady na Googlu a tady na Facebooku...

Tak neváhej a vyber si kurz hned!

poznámka:

- jen u vícedenních snowkiting kurzů. Kite voňka bude předána na kurzu.

Kite voňka do auta Flysurfer Stoke k HARAKIRI kite kurzůmKite voňka do auta k HARAKIRI kite kurzůmKite voňka do auta Naish Pivot k HARAKIRI kite kurzům 

Dárek: vyvoněný kite ke snowkiting kurzu! 

01.12.2016 Pozor, pozor! Kite ke snowkiting kurzům. Každý, kdo se přihlásí na 2-denní snowkite kurz nebo na týdenní snowkiiting kurz, získá ke svému kurzu některý z těchto vyvoněných kitů!

Uvažuješ o snowkiting kurzu? Podívej se, co tě na něm čeká. Toto o nich říkají naší účastníci na Seznamu, tady na Googlu a tady na Facebooku...Zvýšení cen kitesurfing kurzů? 

12.05.2016 Dnes máme téma, o kterém se nám nemluví snadno. Ale musíme :-(

Podívejte se na video, které k tomu nahrál náš headinstruktor Petr. Snad řekne víc než se k tomu dlouze rozepisovat...


NEJDE PŘEHRÁT? OTEVŘÍT V NOVÉM OKNĚ.

Uvažuješ o kite kurzu a chceš ho mít za stávající cenu?
Neváhej a přihlas se hned. A nezapomeň uplatnit svou slevu a přečíst si článek, který s penězi souvisí.

NABÍDKA KURZŮ
Letní kitesurfing kurzy - přehled      Kurzy Rujána, Německo      Lefkáda, Řecko

RECENZE ABSOLVENTŮ
na Facebooku      na Google+      na Firmy.cz      na Heureka.cz


Snowkiting kurzy termíny online! 

28.10.2015 Užijt si snowkiting kurz s námi a získej KITE jako DÁREK! Snowkite kurzy Boží Dar-Krušné hory, Větrný Jeníkov-Vysočina, Veselský kopec - Oderské vrchy, Vojšín-Pohronský Inovec (SK), Martin, Malá Fatra (SK).

K vybraným kurzům teď dostaneš KITE jako DÁREK! Neváhej však - počet kitů je množstevně omezen...!

Vyber si 1-denní, 2-denní nebo týdenní snowkiting kurz nebo dotovaný studentský kurz Aktivní kite prázdniny se slevou 3000 Kč. Všechny kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé! A zvládnou je snadno i holky!

TERMÍNY SNOWKITING KURZŮ

Hodnocení kurzů kurzanty >>>

Těšíme se na společný snowkiting!

Zobrazeno: 1-10 z celkem 68
první | předchozí | následující | poslední

Facebook
Reference:

Kite novinky

18.04.2022 Levnější kite a wing kurzy do 15.5.2022. Pak již budeme zdražovat :-(

Pokud o jakémkoliov kite kurzu nebo wing kurzu uvaž... celá novinka ›

Další novinky ›

Uplatnit poukaz
na kite kurz