Kite novinky

Vánoční dárek pro tebe 

22.12.2023 Máme vánoční dárek pro tebe i my.

...někteří říkají, že nej dárek jsou peníze... (těžko říct).


1) Dárek od HARAKIRI kite kurzy

Ke kite kurzu nebo wing kurzu (letní i zimní) ti dáme Pojištění storna termínu kurzu*.
Stačí kurz objednat a uhradit do 31.12.2023. Termín a místo kurzu si můžeš vybrat kdykoliv později.

K vícedennímu kurzu navíc dostaneš jako dárek vyvoněný board nebo kite**

Toto o kurzech říkají účastníci na Seznamu (140+ hodnocení), tady na Googlu (160+) a tady na Facebooku (340+)...

Tak neváhej. Vyber si kurz hned!2) Dárek od KITEBOARDING.CZ

20% ušetříš při nákupu nového*** kite nebo wing vybavení a doplňků. Stačí na eshopu KITEBOARDING.CZ v objednávce uplatnit slevový kód: HARAKIRI20

Pospěš si. Např. Flysurfer bude od ledna dost zdražovat, takže ušetřit můžeš 2x!


Děkujeme za přízeň a přejeme klidné Vánoce a vše nej do nového roku 2024.


Za celý team,
Petr Grochal, kite a wing instruktor


--------------------------
poznámky:

* Pojištění storna termínu kurzu - běžně příplatek ve výši 10% z plné ceny kurzu. Pokud je sjednáno, je možnost zrušit účast na kurzu do 10 hod. dne předcházejícímu dni počátku kurzu, a to z jakéhokoliv důvodu (nemoc, zranění, porucha auta, počasí, obava z Koronaviru COVID-19 jako nutnost prokázání se negat. testem, povinnost nastoupit karanténu nebo nemožnost odcestovat...). Následně možnost si 1x vybrat jiný náhradní termín z našich dalších vypsaných a volných termínů (omezená kapacita kurzů!). Účast není na jméno, možná účast náhradníka.

 ** jen u vícedenních kurzů. Voňka bude předána na kurzu.

*** nové, nezlevněné položky. Na objednávky do 31.1.2024.

snowkite kurzy 2023/24 

28.11.2023 Snowkite kurzy 2023/24 jsou tady!

A jako dárek k nim dáváme vyvoněný kite. Z kurzu si tedy odneseš nejen parádní zážitky.

Pokud o snowkiting kurzu uvažuješ, přihlas se hned. Termín i místo můžeš vybrat klidně později. Poukaz na kurz bude mít platnost 1 rok. Ale pozor, máme jen omezené množství termínů.

Mrkni, co tě čeká. Toto o našich kurzech říkají účastníci na Seznamu, tady na Googlu a tady na Facebooku...

Tak neváhej a vyber si kurz hned!

poznámka:

- jen u vícedenních snowkiting kurzů. Kite voňka bude předána na kurzu.

Zdražení kite kurzů je nevyhnutelné :-( 

01.11.2022 Levnější kite a wing kurzy do 15.5.2022. Pak již budeme zdražovat :-(

...toto výše jsme psali na jaře, ale pak jsme to ještě potáhli za staré ceny. Sami však víte, jak všude rostou ceny. Na podzim už ceny změnit musíme... Ušetři, dokuď to ještě jde...!!!


Pokud o jakémkoliov kite kurzu nebo wing kurzu uvažuješ, přihlas se hned a ušetříš. Termín i místo můžeš vybrat klidně později. Poukaz na kurz bude mít platnost 1 rok...

Podívej se, co tě na kurzu čeká. Toto o nich říkají naší účastníci na Seznamu, tady na Googlu a tady na Facebooku...

Mrkni i na poslední videa a fotky z našich kite kurzů a wing kurzů.

Tak neváhej a vyber si kite kurz nebo wing kurz hned a ušetři!

poznámka:
Udržet ceny už opravdu nejde. Náklady na nové vybavení, rostoucí ceny nafty i na udržení skvělého týmu instruktorů, aby bylo možné držet vysokou kvalitu kurzů, se neustále zvyšují. Po pěti letech, kdy jsme nezdražili ani o korunu, to už dále nejde. Vyšší cena nám umožní posunout se zase o kus dále nejen v kvalitě a bezpečnosti, ale i v tom, kolik radosti ti naše kurzy mohou přinést. Díky za pochopení a podporu!

snowkiting kurzy 2022 

03.12.2021 Snowkiting a snowkiting kurzy 2022 jsou tady!

A jako dárek k nim dáváme vyvoněný kite. Z kurzu si tedy odneseš nejen parádní zážitky.

Pokud o snowkiting kurzu uvažuješ, přihlas se hned. Termín i místo můžeš vybrat klidně později. Poukaz na kurz bude mít platnost 1 rok. Ale pozor, máme jen omezené množství termínů.

Mrkni, co tě čeká. Toto o našich kurzech říkají účastníci na Seznamu, tady na Googlu a tady na Facebooku...

Tak neváhej a vyber si kurz hned!

poznámka:

- jen u vícedenních snowkiting kurzů. Kite voňka bude předána na kurzu.

Kiteboarding a wing-boarding kurzy v Egyptě 2021 

05.05.2021 Kiteboarding a wing-boarding kurzy v Egyptě 2021:
- kiteboarding učíme v běžném režimu začátečníky i pokročilé. Nově v Hurghadě nabízíme i wing-boarding kurzy.

Žádné obavy. Obchody, restaurace i veškeré služby jsou otevřené a bez nesmyslných restrikcí. O fungování se můžete přesvědčit na videích a fotkách tady nebo zde.

Doprava + ubytování:
- Exim Tours a Kartago Tour opět realizují zájezdy - z Prahy, Brna, Ostravy a z Bratislavy
- Polská TUI pro české a slovenké klienty nelétá.
- se zajištěním kompletních zájezdů do některého z hotelů hned vedle místa kurzu (vč. transferu do/z hotelu) nebo se zajištěnm samostatných letenek a s ubytováním v nádherných apartmánech hned vedle kite základny vám pomůžeme. V Hurghadě nečekejte přemrštěné ceny jako v jiných destinacích.

Veškeré nabízené ubytování se nachází v docházkové vzdálenosti od místa kurzu (do 2 min.). Žádné dlouhé čekání na taxíky a váš dovolenkový čas strávený denodenním dojížděním na kurz.

Kdykoliv si klidně odskočíte z kite základny na hotel nebo na apartmán za rodinkou nebo na jídlo. ...a večer klidně zapaříte s partičkou na základně. Vše je volné, levné a bez stresu.

Egypt a Covid-19
- V ČR je 2x RT-PCR měsíčně zdarma (prozatím na cca 80% odběrových míst).
- do Egypta je nutný negativní test na Covid-19. Možnosti:
1) před odletem v ČR nebo na Slovensku: možnost objednání na test on-line na určitý čas a bez front. Nechat si vystavit certifikát o negativním výsledku v AJ s razítkem (připlácí se cca 250 Kč) a musí obsahovat vodoznak nebo QR kód odkazující na www laboratoře. Potvrzení obdržíte e-mailem - vytisknout a vzít sebou. Test ne starší 72 hod. v době příletu. Po příletu ukážete test.
2) test po příletu na letišti v Hurghadě. Cena jen 30 USD (děti do 6 let nemusí). Výsledek testu obdržíte do 24 hod. Pokud máte pozitivní výsledek, zůstáváte v karanténě v místě ubytování.
- Při letu se Smartwings a ČSA je nutné pro vstup do letadla předložit negativní antigenní test ne starší 24 hod. nebo RT-PCR test ne starší než 72 hod., a to od akreditované

Další info o dopravě
- na letišti i během letu (mimo občerstvení) povinnost mít roušku nebo respirátor. V letadle obdržíte balíček s náhradní rouškou.
- buď vyplníte předem formulář „Prohlášení cestovatele“ pro vstup do Egypta nebo až po obdržení v letadle

Návrat do ČR:
Před návratem jste povinni vyplnit příjezdový formulář, předložit negatvní RT-PCR test ne starší 72 hod., následně do 5-ti dnů podstoupit 2. RT-PCR test (děti do 5 let nemusí).
Test před odletem vám udělá dle domluvy zdravotní personál přímo na základně (cena 40 USD) nebo ho provedete s cestovkou na odběrovém místě.

Určitě se nemusíte bát. Létají za námi klienti z Česka i Slovenska a jsou překvapení, jak bezproblémově tady vše funguje a jaká pohoda tady u nás panuje...

Těšíme se na vás!


Sledovat aktuální informace můžete zde.

Vždy si ověřte na www.mzv.cz.

Aktualizováno: 15.11.2021

Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-1Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-10Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-11Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-12Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-13Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-14Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-15Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-16Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-17Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-18Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-2Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-3Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-4Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-5Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-6Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-7Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-8Kiteboarding-wing-boarding-kurzy-Egypt-2021-9 

KORONAVIRUS a kite kurzy a zájezdy 

17.03.2020 Koronavirus ovlivňuje i HARAKIRI kite kurzy. Co děláme pro prevenci a co můžete očekávat s ohledem na naše kite kurzy a zájezdy?

Přečtěte si tento článek, který shrnuje informace pro vás, pokud se chcete na kurz přihlásit nebo už svou přihlášku na kurz nebo na zájezd máte.

Přejeme vám v této tak neklidné době hlavně mnoho zdraví.

Aktualizováno: 15.10.2020

Kite kurz v Dobrém Ránu na ČT2 

26.07.2019 Reportáž z našeho kite kurzu v pořadu České Televize Dobré Ráno. Podívej se, jak může vypadat i tvůj záčátek s kitingem. Je to opravdu snadné...Užít si můžeš kiting i ty! Stačí se přihlásit na některý z našich letních landkiting-buggykiting kurzů nebo celoročních kiteboarding kurzů nebo zimních snowkiting kurzů.

Neváhej, bude se ti to líbit...

Získej split-board na rok zdarma 

10.10.2018 Získej split-board na rok zdarma! Pokud často jezdíš na kite dovolenou, asi už víš, že díky skládacímu split-boardu můžeš ušetřit za dopravu své kite výbavy. Už žádné příplatky za nadrozměr a nadváhu!

Split-board Nobile 2019 NHP (na výběr rozměr 134 nebo 138cm) teď můžeš od nás získat na rok zdarma jako hlavní výhru v naší soutěži. Získat split-board může ale každý... Jak? Info pod videem.Soutěž o split-board na rok zdarma (hlavní výhra)

Vyplň krátký dotazník (jen 3 otázky) a my 10.11.2018 vylosujeme jednoho z vás, který od nás získá split-board na rok zdarma i s transportním bagem.

Jak jsme ale slíbili, získat split-board může každý. Tady je více informací...

Pokud ke split-boardu potřebuješ i další vybavení, můžeš si ho vybrat tady.

Držíme palce!

Pravidla soutěže
1) do soutěže bude zařazen každý, kdo:
     - vyplní v dotazníku odpovědi na všechny 3 otázky,
     - vyplní svoje osobní údaje (jméno, příjmení, email a tel.).
2) úzávěrka soutěže: 10.11.2018, 24:00 hod., vylosování soutěže proběhne nejpozději do 15.11.2018.
3) hlavní výhrou je zapůjčení 1 ks kompletního
split-boardu Nobile 2018 NHP (vč. doplňlů, na výběr velikost 134 nebo 138cm) na 1 rok od 1.12.2018 do 30.11.2019.
4) výherce zapůjčení výhry stvrdí podpisem smlouvy o zapůjčení. Není vyžadována vratná kauce.
5) každý soutěžící může být zařazen do soutěže pouze jednou.
6) soutěžící souhlasí se zpracováním svých osobních údajů.
pozn.: osobní údaje zpracováváme za účelem organizace soutěže. Osobní údaje budou uchovány po dobu max. 2 let a budou použity ke kontaktování výherce soutěže.


Mohlo by tě zajímat:
- článek: Jak se sbalit na kite trip do letadla
- video: Split-board a blondýna

Snowkiting a snowkiting kurzy! 

12.12.2017 Snowkiting a snowkiting kurzy 2018 jsou tady!

A jako dárek k nim dáváme vyvoněný kite. Z kurzu si tedy odneseš nejen parádní zážitky.

Pokud o snowkiting kurzu uvažuješ, přihlas se hned. Termín i místo můžeš vybrat klidně později. Poukaz na kurz bude mít platnost 1 rok. Ale pozor, máme jen omezené množství termínů.

Mrkni, co tě čeká. Toto o našich kurzech říkají účastníci na Seznamu, tady na Googlu a tady na Facebooku...

Tak neváhej a vyber si kurz hned!

poznámka:

- jen u vícedenních snowkiting kurzů. Kite voňka bude předána na kurzu.

Kite voňka do auta Flysurfer Stoke k HARAKIRI kite kurzůmKite voňka do auta k HARAKIRI kite kurzůmKite voňka do auta Naish Pivot k HARAKIRI kite kurzům 

Dárek: vyvoněný kite ke snowkiting kurzu! 

01.12.2016 Pozor, pozor! Kite ke snowkiting kurzům. Každý, kdo se přihlásí na 2-denní snowkite kurz nebo na týdenní snowkiiting kurz, získá ke svému kurzu některý z těchto vyvoněných kitů!

Uvažuješ o snowkiting kurzu? Podívej se, co tě na něm čeká. Toto o nich říkají naší účastníci na Seznamu, tady na Googlu a tady na Facebooku...Zobrazeno: 1-10 z celkem 70
první | předchozí | následující | poslední

Facebook
Reference:

Kite novinky

22.12.2023 Máme vánoční dárek pro tebe i my.

...někteří říkají, že nej dárek jsou peníze... (těžko říct).


1) Dárek od HARAKIRI... celá novinka ›

Další novinky ›

Uplatnit poukaz
na kite kurz