KITING – to jsou HARAKIRI kite kurzy

Kořeny HARAKIRI kite kurzy sahají do roku 2000, kdy původní zakladatelé Petr Grochal a Lenka Žůrková propadli kitingu. V době, kdy málokdo v Česku pojmy kiteboarding, snowkiting, landkiting a buggykiting znal a kdy neexistovaly žádné kite školy nabízející kite kurzy, bylo jejich učení se na vlastní pěst tak trochu „harakiri“, díky čemuž ale získali řadu cenných zkušeností. Ty rádi zájemcům o kiting předávali dále, a tak v roce 2003 připravili první profesionální nabídku - HARAKIRI kite kurzy – kiteboarding, snowkiting, buggykiting a landkiting kurzy.

Dnes díky přízni klientů největší kite škola a půjčovna se stabilním teamem instruktorů a s vlastními kite centry v Česku, na Slovensku i jinde v zahraničí. HARAKIRI kite kurzy prošly stovky spokojených kurzantů a dnes víme, že si kiting s námi užije skutečně každý od 12 do 70 let.

Největší důraz klademe na bezpečnost klientů. Kite kurzy poskytujeme jako první kite škola na základě živnostenského oprávnění a jako zcela jediní jsme pojištěni pro odpovědnost firmy z provozní činnosti!

Propracovali jsme vlastní výukový program, podle kterého školíme instruktory. Garantem výuky je Ing. Lenka Žůrková, trenér třídy A v powerkitingu, absolventka Univerzity Karlovy, jediného trenérského kiting kurzu v ČR, který oficiálně umožňuje školit kite instruktory, a dále Ing. Petr Grochal, mezinárodně certifikovaný IKO Level 1 Instructor.

Přispíváme také k rozvoji kitingu u nás. Spolupořádáme závody a propagační akce, jako jsou TIME OUT SNOWKITING FEST, HARAKIRI KITEBOARDING FEST, NAISH TEST the BEST, mistrovství ČR v landkitingu a buggykitingu a další. Iniciovali jsme také založení teamu KTBriders, které podporuje talentované kitery. Propagovat kiting se snažíme také prostřednictvím médií.

I nadále chceme rozvíjet naše služby, aby klientům přinášely radost, aktivní relaxaci a přidanou hodnotu. Těší nás, když si kiting, kterému jsme sami naprosto propadli, užívají i naši klienti! Kiting – to jsou HARAKIRI kite kurzy.

Facebook
Reference:

Kite novinky

22.12.2023 Máme vánoční dárek pro tebe i my.

...někteří říkají, že nej dárek jsou peníze... (těžko říct).


1) Dárek od HARAKIRI... celá novinka ›

Další novinky ›

Uplatnit poukaz
na kite kurz